Στα παιχνίδια για τα ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα Κυκλάδων που διεξάγονται το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Απριλίου 2015 σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:
Β Φάση - 1ος Όμιλος (Ανάδειξη Πρωταθλητή) (6η αγωνιστική)
| |||||||
Αγώνας
|
Γήπεδο
|
Ημέρα
|
Ημ/νία
|
Ώρα
|
Διαιτητές
|
Αποτ.
| |
1.
|
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
|
ΚΑΜΑΡΙΟΥ
|
Σάββατο
|
18/04/15
|
17:00
|
ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.
|
1-1
|
2.
|
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
|
ΔΗΜ. ΣΤ. ΝΑΞΟΥ
|
Σάββατο
|
18/04/15
|
20:00
|
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.
| 1-3 |
Β Φάση - 2ος Όμιλος (Ανάδειξη Πρωταθλητή) (6η αγωνιστική)
| |||||||
Αγώνας
|
Γήπεδο
|
Ημέρα
|
Ημ/νία
|
Ώρα
|
Διαιτητές
|
Αποτ.
| |
3.
|
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ
|
ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ
|
Τετάρτη
|
15/04/15
|
17:00
|
ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.
|
4-1
|
Β Φάση - 1ος Όμιλος (παραμονή στην Α Κατηγορία) (5η αγωνιστική)
| |||||||
Αγώνας
|
Γήπεδο
|
Ημέρα
|
Ημ/νία
|
Ώρα
|
Διαιτητές
|
Αποτ.
| |
4.
|
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ
|
ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ
|
Πέμπτη
|
16/04/15
|
17:00
|
ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.
|
8-2
|
5.
|
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
|
ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΝΔΡΟΥ
|
Σάββατο
|
18/04/15
|
16:30
|
ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.
|
1-0
|
Β Φάση - 3ος Όμιλος (παραμονή στην Α Κατηγορία) (5η αγωνιστική)
| |||||||
Αγώνας
|
Γήπεδο
|
Ημέρα
|
Ημ/νία
|
Ώρα
|
Διαιτητές
|
Αποτ.
| |
6.
|
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ
|
ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΥ
|
Σάββατο
|
18/04/15
|
19:30
|
ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι.
| 0-2 |
Μπαράζ Νέων (3η αγωνιστική)
| |||||||
Αγώνας
|
Γήπεδο
|
Ημέρα
|
Ημ/νία
|
Ώρα
|
Διαιτητές
|
Αποτ.
| |
7.
|
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
|
ΔΗΜ. ΣΤ. ΝΑΞΟΥ
|
Πέμπτη
|
16/04/15
|
10:50
|
ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.
|
3-1
|
8.
|
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ
|
ΝΑΞΟΥ
|
Σάββατο
|
18/04/15
|
11:00
|
ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.
|
4-3
|
Β Φάση - 2ος Ομιλος (παραμονή στην Α Κατηγορία) (5η αγωνιστική)
| |||||||
Αγώνας
|
Γήπεδο
|
Ημέρα
|
Ημ/νία
|
Ώρα
|
Διαιτητές
|
Αποτ.
| |
1.
|
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ
|
ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΣΙΦΝΟΥ
|
Κυριακή
|
19/04/15
|
13:30
|
ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ.
|
Βαθμολογίες τελικές Β’ φάσης
1ος Όμιλος (Ανάδειξη Πρωταθλητή)
Ομάδα
|
Βαθμοί
|
Αγώνες
|
Νίκες
|
Ισοπαλίες
|
Ήττες
|
Υπέρ
|
Κατά
|
|
1.
|
Α.Ο.
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
|
15
|
6
|
5
|
0
|
1
|
21
|
9
|
2.
|
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
10
|
6
|
3
|
1
|
2
|
10
|
10
|
3.
|
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
|
7
|
6
|
2
|
1
|
3
|
13
|
11
|
4.
|
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ
|
2
|
6
|
0
|
2
|
4
|
7
|
21
|
2ος Όμιλος (Ανάδειξη Πρωταθλητή)
Ομάδα
|
Βαθμοί
|
Αγώνες
|
Νίκες
|
Ισοπαλίες
|
Ήττες
|
Υπέρ
|
Κατά
|
|
1.
|
Α.Ο.
ΜΥΚΟΝΟΥ
|
13
|
6
|
4
|
1
|
1
|
10
|
3
|
2.
|
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ
|
11
|
6
|
3
|
2
|
1
|
10
|
7
|
3.
|
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ
|
7
|
6
|
2
|
1
|
3
|
6
|
8
|
4.
|
Α.Σ. ΑΝΩ
ΜΕΡΑ
|
3
|
6
|
1
|
0
|
5
|
6
|
14
|
Τα δυο ζευγάρια της ημιτελικής φάσης για την ανάδειξη του πρωταθλητή Κυκλάδων μετά και τα σημερινά αποτελέσματα είναι:
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια θα γίνονται δεκτά μόνο με ελληνικούς χαρακτήρες